Szkolenie Joomla 1.5

Wstęp

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

CMS Joomla portal dla każdego.

 Witam.

     Od kilku lat administruje stronami w CMS Joomla! i muszę Ci powiedzieć, że zbudowanie strony nigdy wcześniej nie było tak proste,

a jej administracja to po prostu bajka. Patrząc na ceny za wykonanie strony na znanym systemie cms jakim jest Joomla! doszedłem do wniosku, że są zbyt wysokie i wielu wartościowych ludzi ze świetnymi pomysłami rezygnuje z posiadania własnego niepowtarzalnego portalu. Aby wyjść tym ludziom na przeciw nagrałem wideo szkolenie "CMS Joomla! Portal dla każdego" i tutaj je publikuję. Chcesz mieć do niego darmowy dostęp? Zarejestruj się na stronie. Formularz znajdziesz po prawej stronie.

 

Zebrałem moje doświadczenie i w przystępny sposób opracowałem w formie video szkolenia.

Przedstawiam w nim krok po kroku jak wybrać hosting, i jak się po nim poruszać. Jak zainstalować CMS Joomla i jak nią administrować, pisać nowe artykuły, wklejać video i zdjęcia.

Z poniższych filmów dowiesz się wszystkiego po kolei. Nie potrzebujesz wiedzy programistycznej, możesz zbudować wypasiony portal interaktywny i zaszpanować wśród znajomych.

Pod każdym z filmów znajdziesz załączniki do omawianych czynności i linki do pobrania odpowiedniego oprogramowania. Wszystkie użyte programy są darmowe więc nie musisz obawiać się kosztów z tym związanych. Zapraszam na szkolenie "CMS Joomla portal dla każdego".

   Lekcje ułożone są chronologicznie od góry i nie powinno sprawić Ci problemu poruszanie się po szkoleniu. Zalecam oglądać od początku w przeciwnym przypadku możesz mieć kłopot ze zrozumieniem podstaw.